59 prezentów dla miłośnika gór

Do Świąt Bożego Narodzenia pozostał już niecały miesiąc... 


Do Świąt Bożego Narodzenia pozostał już niecały miesiąc - to dobry moment, by na spokojnie kupić prezenty dla najbliższych bez zbędnego stresu czy na pewno dotrą na czas. Jeśli poszukujesz upominku dla miłośnika gór, a nie za bardzo wiesz co kupić, być może pomocny okaże się nasz prezentownik, który ułatwi Ci wybór bądź zainspiruje do świątecznych zakupów. Poniżej znajduje się aż 59 prezentów dla miłośnika gór, które podzieliliśmy na 8 różnych kategorii, aby nieco ułatwić przeglądanie i wybór upominków.


Prezenty sprawdzą się zarówno dla niej jak i dla niego, są to także propozycje nie tylko na bożonarodzeniowy prezent, ale sprawdzą się także na inne okazje. Zamieszczone we wpisie linki przekierują Cię do strony, gdzie znajdziesz wymienione przez nas produkty - z tych stron pochodzą także wszystkie zdjęcia.

No to zaczynamy! 

Kryminały górskie 


Książka to zawsze dobry pomysł na prezent. Poniżej znajduje się 7 kryminałów, których akcja toczy się w górach. Po ich lekturze wędrówce w opisane miejsca może towarzyszyć także dreszczyk emocji ;)

Książki o tematyce górskiej


Tym razem propozycją są także książki, tym razem o tematyce górskiej. Spośród tytułów, które niedawno ukazały się na rynku wybraliśmy 10, naszym zdaniem, najciekawszych. 
1. "TOPR 2. Nie każdy wroci" Beata Sabała Zielińska

2. "Pięć Stawów. Dom bez adresu" Beata Sabała Zielińska

3. "Berbeka. Życie w cieniu Broad Peaku" Jerzy Porębski, Dariusz Kortko

4. "Niech to szlak. Kronika śmierci w górach" Bartłomiej Kuraś

5. "W cieniu Everestu" Magda Lassota


Gry planszowe górskie 


Dzięki planszówkom możesz zdobyć Mount Everest nie ruszając się z domu albo kupić na wyłączność jedną z tatrzańskich dolin, brzmi kusząco prawda? Górskie kalendarze i planery 


Mówi się, że warto zapisywać na kartkach swoje podróżnicze (i nie tylko) plany, dzięki temu mają większą szansę na realizację. Warto przekonać się czy to prawda! 
Odzież z motywem gór 


Na półce w szafie przeznaczonej na górską odzież zawsze znajdzie się miejsce na kolejną parę skarpet czy bluzę! 
Mapy i Korona Gór Polskich 


Może warto zainspirować najbliższych do zrobienia Korony Gór Polskich wręczając mu książeczkę GOT albo mapę zdrapkę na której można zaznaczać zdobyte szczyty? 
Akcesoria turystyczne 


Dobra organizacja podczas górskich wędrówek jest niezwykle ważna, dlatego akcesoria  turystyczne musiały się znaleźć w tym zestawieniu. 
Biżuteria z motywem gór 


I na koniec coś dla fanek biżuterii, kolczyki czy wisiorek z górskim motywem to tylko niektóre z naszych propozycji. 
Mamy nadzieję, że nasz prezentownik zainspiruje Was do trafionych prezentów dla miłośników gór. Zachęcamy również do przeczytania podobnych wpisów. 

Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podobają nasze propozycje!0 komentarze:

Prześlij komentarz

 

INSTAGRAM